RPG Ghost Hunt
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

^_______^

In jos

^_______^ Empty ^_______^

Mesaj  Amy Lee Vin Sept 05, 2008 3:20 pm

Fic nou...deocamdata n-are titlu Embarassed
Sper ca n-am incalcat reguli sau ceva...nu am vazut nici un regulament pentru ficuri

Personajele:
^_______^ 118g7sp
Amy (eu) : Rebela si independenta.Locuieste cu mama ei,parintii ei au divortat si a ramas cu mama ei.Nu se inteleg bine deloc… mama ei este mereu ocupata facand niste cursuri pe net incercand sa obtina o diploma si serviciul, neavand timp de fiica sa. Aceasta o uraste si crede ca nu-I pasa de ea. Tatal ei s-a recasatorit si are un copil.

^_______^ 2z3ow41
Mady: Cea mai buna prietena a lui Amy.

^_______^ Ezhcaf
Anrew: Niciodata nu are ceva in plus de zis...doar ii urmeaza pe altii .

^_______^ 4kvw0eu
Erick: Liderul, increzut, rece.

^_______^ 2008a3m
Dany: Loial, se lasa condus de altii.

De ce?eu?...
O zi obisnuita de vineri...Erick, Andrew si Dany organizasera o petrecere pe stanca...
foc, muzica, bautura...parea ok...
Am intrat in bucatarie sa mai iau cateva doze de cola...de la etaj se auzeau tipete. Am urcat scarile si am ramas inlemnita...erau niste tipi calare pe..cineva...m-am uitat mai atent si mi-am dat seama ca acea cineva era mady,cea mai buna prietena a mea... nu stiam cum sa reactionez...am intrat inconstienta inauntru si am tarat-o pana la usa... mainile lor erau agatate de picioarele mele..nu stiu cum, dar am reusit sa scap si sa o duc la masina ...furasem masina mamei din nou....mady era inconstienta...au drogat-o
Am cautat in buzunare dar nu gaseam cheile...
-Rucsacul meu!
Il lasasem langa foc
m-am intors...am luat rucsacul si am dat sa ma intorc la masina...dar...erau ei...Erick,Dany si Andrew...si..inca cineva....nu stiu cine
Er: -ne-ai tradat!!!...si o sa paltesti!
Da: Erick..poate ar trebui sa-l lasam...
Er:taci! S-a auzit un tipat puternic care se pierdea..
Acel cineva...acel baiat...chris brown ...in acelasi an cu mine...a murit... a fost impins in prapastie...si eu eram singura care stia in afara de EI...
Am ramas socata...am vrut sa fug dar am alunecat si am cazut...ei m-au auzit...cand am vazut ca se indreapta spre mine m-am ridicat si am fugit cat m-au tinut picioarele...dar m-au vazut..si imi e suficient
Amy Lee
Amy Lee
Vanator membru
Vanator membru

Mesaje : 99
Data de înscriere : 23/08/2008

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum